Įranga

Patenkins net išrankiausius

Mes naudojame platų arsenalą galingos įrangos, nuo metalo lakšto lenkimo iki programinių plazmos pjovimo staklių, tiltinių kranų, bei metalo šratavimo kameros.

Komanda

Savo amatą išmanantys specialistai

Galingai įrangai reikia ją gebančių valdyti profesionalų. Dėl to "Stanmetoje" dirba profesionalūs vadovai ir metalo apdirbimo srities specialistai: metalo paruošėjai, suvirintojai, tekintojai ir dažytojai.

Lankstumas

Nuo autoserviso iki korporacijos

Šalia serijinės gamybos, mes nuolat gaminame ir nestandartinius vienetinius gaminius. Mūsų klientai turi laisvę keisti užsakymus pagal savo norus, nesvarbu ar tai būtų metalo storis, proporcijos ar spalva.

Patirtis

Ilgametės žinios jūsų naudai

Mes, kaip ir jūs, žinome, kad norint pagaminti kokybiškus gaminius, reikia ilgametės patirties. Su šiuo įsitikinimu mes subūrėme profesionalų kolektyvą.

Konteineriai

Įmonė gamina platų konteinerių asortimentą iki 40 kb. m, įvairių formų lygiais, gofruotais ir pūstais šonais. Konteineriai naudojami biriems žemės ūkio produktams, statybinėms ir komunalinėms atliekoms, biokurui, metalo laužui.

Priekabų remontas

Pagal užsakovo pageidavimą gaminame naujus bortus, restauruojame ir sustipriname rėmą. Jeigu reikia, taip pat nuvalome šratavimo kameroje. Galiausiai perdažome priekabas norima spalva pagal RAL paletę.

Autostendai

Mūsų pagaminti automobilių kebulo geometrijos stendai gali būti rasti kiekviename Lietuvos didmiestyje, bei mažesniuose Lietuvos miesteliuose. Gaminame tiek lengvesnius mobilius stendus, tiek sudėtingesnius žirklinius stendus su hidrauliniais cilindrais.

Norite pasinaudoti mūsų paslaugomis?

Pramonės pr. 6
Plungė 90100

info@stanmeta.lt

+370 655 49966

Susisiekite

Įrašykite savo vardą ir el. paštą ir mes patys artimiausiu metu susisieksime.

Vardas

El. pašto adresas